Informacje serwisowe

Części zamienne są ważnym elementem podczas eksploatacji maszyn i urządzeń. Prawidłowa gospodarka magazynowa części zamiennych pozwala na zachowanie ciągłości produkcji i unikanie nieprzewidzianych przestojów, co jest szczególnie ważne podczas produkcji i pakowania żywności.

Od początku swojego istnienia firma Spolex, oprócz maszyn, jest również dostawcą części zamiennych. Dostarczane przez nas czesci są zawsze oryginalne, wykonane z najlepszych materiałów, a do ich produkcji stosowane są najnowsze technologie wytwarzania. Oznacza to mniejsze ryzyko wad konstrukcyjnych i poprawę bezpieczeństwa podczas użytkowania urządzenia.

Nasza oferta obejmuje zarówno standardowe części eksploatacyjne jak również części formatowe niezbędne przy wprowadzaniu nowego produktu na rynek.

Wiemy, że czas dostawy części jest niezmiernie istotny i należy ograniczać go do minimum, dlatego korzystamy z renomowanych firm kurierskich.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z naszym działem części zamiennych za pomocą poczty elektronicznej (tbrodaczewski@spolex.com).

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Więcej

Serwis

Serwis maszyn i linii produkcyjnych

Więcej

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn produkcyjnych.

Więcej