http://www.spolex.com/nowastrona/data/uploads/baner/ban_up_rozlewnictwo.jpg

Historia firmy

Historia firmy Spolex nierozłącznie związana jest z działalnością Pana Ronalda Spaargarena (pracownika firmy Stork BP&L) w Polsce i sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Pan Ronald był dyrektorem sprzedaży w holenderskiej firmy STORK BP&L, który odpowiadał za sprzedaż maszyn na polskim rynku. Znajomość polskiego rynku oraz długa historia kontaktów biznesowych Pana Spaargarena była podstawą do podjęcia decyzji o otworzeniu własnej firmy, która mogłaby obsługiwać dynamicznie zmieniający się rynek i szybko odpowiedzieć na potrzeby powstającego prywatnego biznesu w Polsce.

Firma Spolex B.V. została założona w 1992 r., a od  2003 roku figuruje jako Spolex Sp. z o.o.

Przez ostatnie 10 lat nasza firma dostarczyła i uruchomiła setki maszyn do przemysłu spożywczego ze szczególnym podkreśleniem branży owocowo-warzywnej, spirytusowej oraz wód i napojów. Z powodzeniem dostarczyliśmy również wiele kompletnych linii produkcyjnych.
Od momentu założenia Spolex Sp. z o.o. w zarządzie firmy zasiada również Pan Mariusz Sobota, który kieruje spółką obecnie.

Rozwój rynku i pojawiające się nowe możliwości sprzyjały ciągłemu rozwojowi firmy. Obecnie w firmie pracuje zespół młodych ludzi, zdeterminowanych w działaniu oraz ciągle poszukujących nowych i efektywnych możliwości wspólnego rozwoju.

więcej

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Więcej

Serwis

Serwis maszyn i linii produkcyjnych

Więcej

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn produkcyjnych.

Więcej