http://www.spolex.com/nowastrona/data/uploads/baner/ban_up_rozlewnictwo.jpg

Depaletyzator

Depaletyzatory to maszyny do rozładunku pełnych palet. Najczęściej są wykorzystywane do ustawiania w linii (na przenośnik) nowych butelek lub słoików dostarczanych z huty szkła. Depaletyzatory rozpoczynają linie technologiczną i dzięki automatycznej pracy wyręczają operatorów linii.Głowica maszyny zostaje odpowiednio dobrana do danej aplikacji. Wraz z klientem dobieramy urządzenie, które w skuteczny oraz bezpieczny sposób przeniesie spaletyzowane opakowania na przenośnik.

Coraz częściej przygotowujemy oferty na depaletyzację pełnych skrzynek z butelkami szklanymi, które w branży piwowarskiej wracają z rynku do producenta.

więcej

 

Orientator, pozycjoner, ustawiacz

Orientatorem potocznie nazywamy maszynę, która ustawia opakownia na linii produkcyjnej. Klienci często magazynują opakownia w ogromnych silosach i stamtąd podają opakownia do orietnatora, który ma za zadanie ustawić butelki na przenośniku. Orientator można wzbogacić o opcję pozycjonownia opakowań. Dzięki takiej konfiguracji klient otrzymuje opakownia, które są ustawione oraz odpowiednio spozycjonowane.

więcej

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Więcej

Serwis

Serwis maszyn i linii produkcyjnych

Więcej

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn produkcyjnych.

Więcej