http://www.spolex.com/nowastrona/data/uploads/baner/ban_up_worki.jpg

Kluczowe zalety:
- Bag-in-box poprawia wykorzystanie powierzchni oraz redukuje wagę w porównaniu do opakowań sztywnych.
- Opróżnianie opakowania następuje bez zasysania powietrza i minimalizuje rozpryskiwanie i rozlewanie. Dzięki temu ograniczamy straty produktu i utrzymujemy wysoką higienę w miejscach ich opróżniania.
- Osiągamy korzyści logistyczne dzięki niższemu kosztowi całkowitemu transportu materiałów opakowaniowych, niższemu kosztowi magazynowania, mniejszej powierzchni potrzebnej do magazynowania itd.
- Kompatybilność z powszechnie stosowanymi nalewarkami do worków oraz systemami ich opróżniania.

Scholle dostarcza dla przemysłu spożywczego efektywne rozwiązania łatwe do użycia, łatwe do przechowywania oraz łatwe do zarządzania. Rozwiązania te ograniczają do minimum kontakt użytkownika, wpływ na środowisko oraz maksymalizują redukcję kosztów. Worki oferują przetwórcom następujące zalety: przedłużony termin przydatności, stabilność, węże do pomp perystaltycznych, opakowania do produktów aseptycznych, pakowanie dużych ilości produktu oraz systemy opróżniania produktu kontrolowanymi porcjami.

Aplikacje: śmietanka, mleko, sosy serowe, mieszanki lodowe, jogurt, masa jajeczna.

Wielkości worków. Scholle może wyprodukować worki pod potrzeby Klienta. Najbardziej popularne pojemności w mleczarstwie to opakowania 5, 10 i 20l.

Folie i korki. Stosowanych jest kilka rodzajów folii w zależności od specyfiki i parametrów produktu. Podobnie jest z korkami. Są one dobierane dla każdego Klienta, aby uzyskać największe efekty dla przetwórcy i Klienta ostatecznego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Więcej

Serwis

Serwis maszyn i linii produkcyjnych

Więcej

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn produkcyjnych.

Więcej