http://www.spolex.com/nowastrona/data/uploads/baner/ban_up_worki.jpg

Kluczowe zalety:
- Efektywność pustych opakowań. Wysyłka i przechowywanie pustych opakowań wymaga do 88% mniej powierzchni magazynowej w porównaniu do butelek.
- Brak problemów z uszkodzeniem lub uszczerbieniem szkła.
- Wino może pozostać świeże do 6 tygodni po otwarciu worka.   
- Łatwe w otwarciu i serwowaniu.

Opakowania Scholle są idealne dla Twoich Klientów dzięki swojej unikalnej łatwości użytkowania oraz zbiorowi cech, które spełniają oczekiwania użytkowników. Klienci docenią rozwiązania łatwe do użycia, łatwe do przechowywania oraz łatwe do dysponowania. Program „wino na lampki” w restauracjach i barach oferuje winiarniom możliwość serowania popularnych win i kreowanie lojalności do marki oraz zwiększenie udziałów rynkowych. Nasze rozwiązania są stworzone z pełnym zrozumieniem potrzeb rynkowych. Posiadamy rozwiązania dla rynku Horeca oraz dla codziennego użytku.

Aplikacje: wino.

Wielkości worków. Scholle może wyprodukować worki pod potrzeby Klienta. Najbardziej popularne pojemności  to opakowania 1,5; 3, 4 i 5l. Opakowania komercyjne: 10 - 20 l. 

Folie i korki. Stosowanych jest kilka rodzajów folii w zależności od specyfiki i parametrów produktu. Podobnie jest z korkami. Są one dobierane dla każdego Klienta aby uzyskać największe efekty dla przetwórcy i Klienta ostatecznego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Więcej

Serwis

Serwis maszyn i linii produkcyjnych

Więcej

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn produkcyjnych.

Więcej